Szukasz niebanalnej ławy do nowoczesnego salonu? Prezentujemy kilka modeli, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Ich odważne kształty i szykowne wykończenia zaimponują nawet najbardziej wymagającym klientom, szukającym rozwiązań nowatorskich, a jednocześnie eleganckich i kunsztownych.

Tkanina obiciowa określa charakter mebla i nadaje ton całemu wnętrzu. Podpowiadamy, jak spośród szerokiej oferty materiałów wybrać taki, który będzie zarówno atrakcyjny, jak i funkcjonalny.

Kiedyś na biurku ucznia stał globus i liczydło; dziś w pokoju dziecka mogą znaleźć się pomoce naukowe, które nie tylko ucza, ale także bawią i cieszą oko. A przecież wiadomo, że najbardziej wartościowa nauka to taka, która wiąże się z przyjemnością.

Chyba każdy rodzic wie, jakie elementy powinny znaleźć się w pokoju ucznia - biurko, fotel, regały na książki i oświetlenie miejsca pracy. Jednak zbyt łatwo ulegamy wrażeniu, że wystarczy udać się do sklepu i wybrać dowolny zestaw mebli i akcesoriów, które wpadną nam w oko.

Czytanie rozwija wyobraźnię i empatię, przybliża świat, pomaga się zrelaksować, bawi i uczy. Jeśli chcesz, by twoje dziecko z przyjemnością i sięgało po literaturę, zorganizuj mu przytulny kącik do czytania, w którym będzie mogło zaszyć się ze szkolną lekturą lub ulubioną serią książkową.